İşyeri Sigortası
İş yerinde güvenle ve huzurla çalışmak işyeri paket sigortası yaptırmakla mümkündür. Maspro Sigorta olarak bu ürünümüz; işyeri binanızı, camlarınızı ve diğer tüm muhteviyatınızı koruma altına alarak işyerinizde oluşabilecek hasarları güvence altına alır. Yangın, su baskını, taşıt çarpması, hırsızlık, cam kırılması ve daha pek çok riske karşı işyeriniz için en geniş güvenceyi sunar.
Teminatlar
Yangın  Deprem
Hırsızlık
Yangın Mali Sorumluluğu
Cam Kırılması
Sel-Su Baskını
Kötü Niyetli Hareketler ve Terör
Ek Teminatlar (Dahili su, kara, deniz, hava taşıtları çarpması, duman, kar ağırlığı, yer kayması)
Üçüncü Şahıslara Karşı Mali Sorumluluk
Emniyeti Suistimal
İşveren Sorumluluk
Taşınan Para
Ferdi Kaza
Enkaz Kaldırma
Elektronik Cihaz Sigortası
Makine Kırılması Sigortası
Alternatif İşyeri Değişiklik Masrafları
Geçici Adres Nakli
Kira Kaybı
İşim Sarsılmaz Deprem Güvencesi Sigortası
Hiçbir kuvvet işinizi sarsamaz!
Türkiye’de bir ilk olan İşim Sarsılmaz Deprem Güvencesi sayesinde deprem sonrası eksper sürecine gerek kalmadan ve hasar şartı aranmaksızın tazminat ödemenizi alabilir, iş yerinizde bir hasar olsun olmasın, çevresel faktörlerden kaynaklı finansal riskinizi azaltabilirsiniz.
Neden işim sarsılmaz diyoruz?
Deprem sonrası hasar şartı aranmaksızın tazminat ödemenizi alabilirsiniz.
Tazminat ödemeniz, eksper sürecine gerek kalmadan şirket hesabınıza direkt ve hızlı bir şekilde yapılır.
Deprem sonrası çevresel faktörlerin etkisi ile karşılaşılabilecek risk durumlarına karşı şirketiniz güvence altına alınır.
İşim Sarsılmaz Deprem Güvencesi’ne neden ihtiyacınız olabilir?
Deprem esnasında oluşabilecek fiziksel hasarların yanında, deprem sonrası oluşabilecek çevresel faktörlerden kaynaklı, hasar yaratmayacak risklere karşı da işinizi sağlama alabilirsiniz.
Neden İş Yeri Paket Sigortası Almalıyım?
İş yerlerindeki mallardan eşyaya, elektronik cihazlardan makinelere, müşterilerinizden çalışanlarınıza kadar tüm taşınır ve taşınmazlarınız Maspro Sigorta’nın en ekonomik çözümle size sunduğu işyeri paket sigortası ürünüyle güvence altında.
Maspro Sigorta’nın işyeri paket sigortası ile teminat altına alınan yerler; satış yerleri, atölyeler, depolar, fabrikalar, imalathaneler, ambar ve ardiyeler ve özellik arz eden mekanlardır.
KOBİ Paket Sigortası
İş yaşamında riskler piyango gibidir; size de çıkabilir! Başladığınız noktaya geri dönme riskini almayın. Ülke ekonomimizin büyük bir çoğunluğunu oluşturan ve ekonomiye katma değer yaratan küçük ve orta ölçekli işletmeler, KOBİ’lere yönelik olarak hazırladığımız “KOBİ Paket Sigortası” ürünümüz ile küçük başlangıçlara büyük destek Maspro Sigorta’dan.
Neden Paket Sigorta Almalıyım?
Maspro Sigorta’nın, sizler için sunduğu temel ürünü olan Paket Sigorta poliçesi, işletmelerin faaliyet konusuna göre farklılaşan ihtiyaçlarına kapsamlı bir şekilde hazırlanmış son derece geniş teminatlar vermektedir.
Paket Sigorta ile bina kıymetiniz, işletmenizdeki dekorasyonlar, makineler, demirbaşlar, elektronik cihazlar gibi kıymetlerin yanında; size ait emtea, üçüncü şahıslara ait emtea, cam ve reklam panosu / totem teminat altındadır.
Ayrıca işletmenizde bulunan nakit paranız ve kıymetli evraklarınız da aynı şekilde güvencemizdedir. Çalışanlarınızı unutmadık, KOBİ Paket Sigortası ile çalışanlara ait özel eşyaları da teminat altına alıyoruz. KOBİ Paket Sigortası, hitap ettiği işletmelerin tüm sigorta ihtiyaçlarını tek bir teminat şemsiyesi altında toplamayı ve avantajlı fiyatları ile memnuniyeti en üst seviyeye yükseltmeyi hedeflemektedir.
Eğitim Kurumları Paket Sigortası
Okul, kreş, yuva, anaokulu ve dershane gibi eğitim kurumlarına yönelik hazırlanmış bu sigorta ile tek bir poliçe altında ve en ekonomik çözümle güvence altına alınmak Maspro Sigorta ile mümkün.
Eczane Paket Sigortası
Maspro Eczane Paket Sigorta Poliçesi; işletmeniz için özel olarak oluşturulmuş teminatları çok ekonomik bir çözümle sizlere sunuyor. Geniş kapsamlı asistan hizmeti ile işyerinizin ve çalışanlarınızın huzuru ve güvenliği Maspro Sigorta’nın kanatları altında!
Noter Paket Sigortası
Noter Paket Sigortası, yangın ve deprem gibi doğal afetlerden üçüncü şahıs sorumlulukları ve ferdi kaza gibi çok geniş kapsamlı durumlara kadar noterlerin günümüz ihtiyaçlarına ve mesleki çalışma koşullarına göre özenle hazırlanmıştır
Turistik Tesis Paket Sigortası
Bu sigorta ile hangi boyutlarda olursa olsun motel, otel, tatil köyü ve benzeri turistik tesislerin bina güvenliği, munteviyatları (demirbaş, makine-tesisat, emtia, kasa, odalarda ve emanete bırakılmış eşyalar), tesislerde konaklayan müşteriler, çalışanlar ve üçüncü şahıslar Maspro Sigorta ayrıcalığı ile korunur.
Plaza Paket Sigortası
Oto plazaları, oto galerileri ve otomobil firmalarının servis istasyonları ve çalışanlar en ekonomik çözümle ve geniş asistan hizmetiyle Anadolu Sigorta tarafından güvence altına alınır.
Market Paket Sigortası
Bakkal, market, süpermarket, büyük mağaza, hipermarket, grosmarket, et, balık ve tavuk ürünleri atış yerleri bu sigorta ile tek bir poliçe altında en ekonomik çözümle güvence altına alınır.
Güzellik Merkezi Paket Sigortası
Güzellik merkezleri bu sigorta ile işletmelerden çalışanlarına ve müşterilerine kadar en ekonomik çözümlerle Anadolu Sigorta’nın sunduğu teminatlarla korunur.
AVM Paket Sigortası
Alışveriş merkezleri için özel olarak hazırlanmış olan AVM Paket Sigortası ile alışverişin ve satış yapmanın keyfi, güven ve huzurla birleşiyor!
Gıda Paket Sigortası
Birahane, meyhane, börekçi, gazino, kafeterya, lokanta, pizzacı, pasta ve şekerleme satış yeri, pide ve kebap salonları gibi işletmelerin güvencesi geniş kapsamlı ve en ekonomik çözümlerle Anadolu Sigorta’da sunuluyor.
Akaryakıt Servis İstasyonları Paket Sigortası
Akaryakıt servis istasyonları dahil, bu yerlerin bünyesinde bulunabilecek motel, kafeterya ve AVM gibi tesislerin binaları, muhteviyatı, doğal afetler ve iş durması gibi olaylar sebebiyle yaşanan maddi zararlar bu sigorta ile güvence altına alınmaktadır.